Ремонт відеокарти Inno3D GTX 1070.Раптово пропало зображення.

Відеокарта Inno3D GTX1070 потрапила в ремонт зі скаргою що під час гри пропало зображення, після чого карта перестала визначатися ПК. Розбираємо відеокарту. Присутні сліди обслуговування і відмивання області VRM відеопроцесора. Слідів пайки і заміни компонентів не виявили.

Проводимо виміри по основних лініях живлення відеочіпа і відеопам'яті. Відразу звернули увагу на відсутність харчування 1,8 В, хоча опір по цій лінії в нормі (близько 0,9 кОм).

Після огляду області системи живлення лінії 1,8 В, виявили зруйнований керамічний конденсатор по лінії 12В. виявилося, що нульовий резистор поруч зі зруйнованою керамікою, який встановлений в якості запобіжника, спрацював. Очевидно що 1,8 в не формується тому що на регулятор напруги U501 цієї лінії не надходить харчування.

Міняємо пробитий керамічний конденсатор і згорілий нульовий резистор. Тепер споживання карти від лабораторного блоку живлення прийшло в норму, все харчування запустилися. Можна перевіряти роботу в тестовому стенді. Відеодрайвер успішно встановлений. 

Все в повному порядку. Відеокарта відновлена.

З усіх питань звертайтесь за номером телефону: +38(050)-503-81-03

Наша адреса: м.Слов’янськ, вул. Банківська 56.