Система відеоспостереження - це злагоджена робота оптико-електронних пристроїв з охоронною метою. Фахівці компанії "Мегабайт" допоможуть грамотно підібрати обладнання для коректної побудови системи відеоспостереження. Відеоспостереження встановлюється з метою забезпечення високого рівня безпеки для дому та бізнесу.

Ми пропонуємо:

- Створення проекту відеоспостереження-інженерами компанії "Мегабайт" розробляється докладна схема розміщення відеокамер, акумуляторів, реєстраторів, точок доступу і прокладки кабелю.

- Грамотний підбір обладнання-головний елемент відеокамера може бути: IP-відеокамера, аналогова; кольорова, чорно-біла; з об'єктивом, без об'єктива; внутрішня, зовнішня; купольна, проста, з інфрачервоним підсвічуванням, без підсвічування). Не менш важливий елемент спостереження-пристрої відеозапису: DVR відеореєстратор, плата відеозахоплення. Додаткові пристрої для установки відеоспостереження-монітор, об'єктив для відеокамер, пристрої передачі відеосигналу, термокожухи і кронштейни, ІЧ-прожектора.

- Монтаж систем відеоспостереження-команда "Мегабайт" здійснює монтаж систем відеоспостереження під ключ для дому та офісу.

Сьогодні здійснювати відеоспостереження віддалено можливо за допомогою будь-якого пристрою з виходом в інтернет. Найбільш популярний метод відеоспостереження з доступом зі смартфона, завдяки своїй мобільності.

Відеоспостереження з телефону можливо з прямим підключенням до системи, з переглядом в хмарному сервісі, з використанням Р2Р технології.

Комп'ютерна швидка допомога "Мегабайт" готова надати практичну допомогу в підборі необхідного обладнання, виконати проектування і монтаж, а так само подальше обслуговування встановленого обладнання охорони і безпеки.

техохр

Технічна охорона

Технічні системи безпеки, такі як Відеоспостереження, системи контролю доступу та Охоронно-пожежні, на сьогоднішній день є найпоширенішими засобами, здатні забезпечити технічну безпеку на об'єктах

В даний час на ринку технічних систем безпеки пропонується величезний вибір програмного забезпечення та обладнання для вирішення таких завдань.

Але часом буває важко зорієнтуватися і вибрати серед розмаїття пропонованого обладнання саме те, що підійде найкраще.

Наше підприємство готове надати практичну допомогу в підборі необхідного обладнання, виконати проектування і монтаж, а так само подальше обслуговування встановленого обладнання охорони і безпеки.

Установка систем відеоспостереження

Відеоспостереження є невід'ємною частиною охоронного комплексу об'єкта, однак може повноцінно використовуватися і як самостійна система завдяки багатофункціональному обладнанню, що формує її структуру.

Основні завдання, що вирішуються установкою системи відеоспостереження:

 • моніторинг обстановки в режимі on-line;
 • ведення архіву відзнятого матеріалу;
 • автоматичне виявлення рухомих об'єктів і відстеження їх дій;
 • автоматичне розпізнавання облич;
 • оповіщення оператора про виникнення тривожних ситуацій.

Існує кілька видів відеоспостереження. Найпростішим і не дорогим рішенням є аналогове відео спостереження.

Аналогове відеоспостереження - це найпростіша система, що складається з камер аналогового типу, відеореєстратора і монітора для виведення зображення. Всі дії по обробці відеосигналу виробляються реєстратором в той час, як камера виконує лише перетворення зображення в відеосигнал і його передачу.

Його установка виправдана в тих випадках, коли перегляд матеріалу ведеться в режимі on-line, а також при контролі невеликого об'єкта.

По-цьому останнім часом найбільшу популярність в технічній охороні набуло IP відеоспостереження.

IP відеоспостереження - це інноваційна система, що складається з мережевих камер, комутаційного обладнання та відеосервера, з'єднаних в локальну мережу. В IP відеоспостереження всю роботу із зображенням може здійснювати камера, яка є своєрідним міні-комп'ютером з власною ОС.

Переваги IP відеоспостереження:

 • практично необмежену кількість відеокамер;
 • можливість використовувати наявну локальну мережу для підключення IP-камер;
 • легкість організації віддаленого доступу;
 • зручність бездротового підключення;
 • легкість інтеграції з іншими електронними системами.

126750537_1

Пропонуємо вам широкий вибір бездротових IP камер відеоспостереження, IP реєстраторів, а також програмне забезпечення до них.

IP відеореєстратори призначені для спільної роботи з IP-відеокамерами. Стандартна комплектація пристрою зазвичай така: сам відеореєстратор, блок живлення, маніпулятор (миша), диск зі спеціальним програмним забезпеченням, комутаційний кабель. Жорсткий диск зазвичай не входить в комплектацію DVR, він купується окремо.

IP камери є у продажу і використовуються нашою компанією як провідні, так і бездротові IP камери, що використовують технологію WiFi.

IP камера дозволить вам вести спостереження за об'єктом практично з будь-якої точки світу де є доступ до мережі Інтернет. Наприклад ви можете переглядати, що відбувається на вашому підприємстві будучи при цьому в іншій країні або в іншому місті.

Сучасні IP-камери мають такий додатковий функціонал як:

 • динамік для прослуховування відео зі звуком,
 • мікрофон для можливості гучного зв'язку,
 • датчики руху,
 • підключення будь-яких спеціальних датчиків,
 • відправлення повідомлень по електронній пошті,
 • робота з модемом.

Залежно від зовнішніх характеристик структури і форми IP камери відеоспостереження поділяють на наступні види:

 • корпусні IP відеокамери;
 • купольні IP відеокамери;
 • циліндричні IP відеокамери;
 • поворотні IP відеокамери.

Залежно від специфічних функціональних особливостей форми IP камери відеоспостереження поділяють на наступні види:

 • IP відеокамери моделі " день-ніч»;
 • вбудовувані IP відеокамери;
 • IP відеокамери з ІЧ-підсвічуванням;
 • IP відеокамери з датчиками руху;
 • IP відеокамери з динаміком і мікрофоном.

Залежно від того, в якому середовищі відеоспостереження буде функціонувати та чи інша ip камера, прийнято їх класифікувати за цільовим призначенням на такі типи:

 • ip відеокамери для внутрішнього спостереження
 • ip камери для зовнішнього спостереження (іншими словами – вуличні або зовнішні ip камери).

Вуличні IP камери

Особливу увагу хотілося б приділити вуличним або зовнішнім IP камерам.Зовнішні ip камери дозволяють підвищити безпеку об'єкту, що охороняється, забезпечуючи його хороший огляд з різних ракурсів.

Компанія Вектор безпеки пропонує своїм клієнтам сучасні пристрої для зовнішнього спостереження за територією підприємства, будинки, парковки – вуличні камери відеоспостереження

ip

При зверненні клієнта за допомогою в установці системи відеоспостереження нашою компанією, наші фахівці проаналізують параметри об'єкта і запропонують камери і супутнє обладнання для організації максимально ефективного відеоспостереження у Вашому конкретному випадку,підбирати пристрої слід з урахуванням особливостей об'єкту, що охороняється.

Наша компанія представляє широкий асортимент вуличних камер і додаткового обладнання для організації зовнішнього відеоспостереження.

Наші фахівці порадять вам як прості, так і потужні, багатофункціональні моделі. Ми підкажемо рішення, яке забезпечить безпеку вашого об'єкта з мінімальними витратами.

Ми пропонуємо вуличні камери за доступними цінами.При установці камер клієнтом самостійно наша компанія організовує швидку доставку по Україні.

Купольні IP камери.

купольная

Наша компанія пропонує сучасне, високотехнологічне обладнання для вашої системи безпеки-купольні ip-камери для організації відеоспостереження на об'єктах різного типу. Ми допоможемо підібрати відеокамери, які за технічними характеристиками будуть повністю підходити для ваших цілей.

Всі моделі з нашого каталогу забезпечують приховане відеоспостереження, дають якісне зображення і відрізняються довгим терміном служби.


Корпусні камери відеоспостереження

корпусная

Відеоспостереження використовує камери різного типу і форм. Найпоширенішими вважаються корпусні камери, використовувані для установки в приміщеннях офісу, квартирах, що встановлюються в герметичні кожуха з підігрівом на вулиці, вуличні камери зі світлодіодним ІЧ підсвічуванням, для роботи в умовах недостатньої видимості. Корпусні камери отримали свою назву від своєї "оболонки".

Тобто вся електроніка камери захована під корпусом, що в свою чергу збільшує габарити самої камери. Такі камери часто випускаються з можливістю встановити змінний об'єктив, який використовується для збільшення або віддалення спостережуваного об'єкта.

Последенее час дуже популярними стали камери відеоспостереження в гермокожухе з ІЧ підсвічуванням, вуличної установки. Такі камери відеоспостереження можуть працювати в мороз, сонце, дощ, вночі, вдень, в спеку, в різних кліматичних умовах.

У корпусних камерах на відміну від мініатюрних і безкорпусних камер відеоспостереження, використовуються більш професійні функції, технології, вони відрізняються високими і надійними показниками і характеристиками.Циліндричні камери відеоспостереження

Розробляючи систему відеоспостереження для об'єкта замовника, наша компанія використовує вуличні циліндричні камери відеоспостереження. Популярність вуличних циліндричних камер відеоспостереження продиктована їх чудовими експлуатаційними якостями, а також різноплановістю застосування.

Внешний вид стандартной цилиндрической уличной видеокамеры без кронштейна

Назва "циліндрична" обумовлена зовнішньою конфігурацією камери відеоспостереження. Корпус камери відеоспостереження являє собою геометричну фігуру-циліндр, тому камера відеоспостереження і отримала таку назву.

Варто відзначити, що вуличні циліндричні камери відеоспостереження можуть дуже різнитися між собою в технічних характеристиках і задіюватися для різних цілей.

Наші фахівці порекомендують камери відеоспостереження з обліку ваших індивідуальних потреб і особливостей об'єкту, що охороняється.


Вбудовувані камери відеоспостереження

ip-camera-ukraine

Такі відеокамери призначаються для вбудовування в різні елементи інтер'єру та екстер'єру, максимального приховування камери від сторонніх очей. Вбудовувані міні відеокамери можна використовувати в приватних будинках, на дачах, в гаражах, а також в офісах або на виробництві.


Сучасні Wi-Fi відеокамери

wifi-webcam1Якщо IP-камери працюють в бездротовій мережі Wi-Fi, то такі камери спостереження називають Wi-Fi камери. Така назва абсолютно точно відображає специфіку роботи таких камер для відеоспостереження.

Сучасні Wi-Fi відеокамери володіють розширеною функціональністю і чудовою якістю зображення. Варто відзначити, що найчастіше відбувається, що користувачі, після покупки і установки сучасних мережевих камер, бачать записане зображення з камер і захоплюються тією картинкою, яку вони бачать, її чіткістю і реалістичністю фарб.

Розібратися в різноманітті обладнання і вибрати охоронну систему, систему відео спостереження з обліку ваших завдань допоможуть фахівці Комп'ютерної швидкої допомоги «МЕГАБАЙТ».

Телефонуйте за номером телефону:

0(50)503-81-03