Ajax - це розумна система безпеки, яка дозволить на відстані контролювати все, що відбувається у вашому домі. Вона реагує тільки на реальні небезпеки, а не на помилкові тривоги. Якщо щось трапиться, Ajax миттєво повідомить вас і допоможе запобігти серйозним проблемам.

Комп'ютерна швидка допомога "Мегабайт" в Слов'янську - офіційний реселлер і інсталятор Ajax в Україні.

Ви можете замовити розумну бездротову систему безпеки Ajax в нашій компанії, а майстри сервісу допоможуть встановити її у вашому будинку, офісі та іншому приміщенні, а також нададуть безкоштовну консультацію щодо її використання.

Вибравши Ajax, Ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійкістю до злому і зручним управлінням.

Датчики Ajax виконують відразу кілька функцій: розпізнають рух, відкриття дверей і розбиття вікна, визначають дим і перепади температури, вологу на підлозі. До систем підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в Єдиний центр безпеки.

Хаб Ajax-головний пристрій сигналізації. Він об'єднує по захищеному радіопротоколу ВСІ датчики і контролює їх роботу. У разі небезпеки хаб миттєво відправляє смс, Push-повідомлення або дзвонить власнику.

Встановіть безкоштовний мобільний додаток і будьте завжди на зв'язку з вашим будинком.

Подорожуйте, працюйте і не турбуйтеся про безпеку вашого будинку, адже завдяки розумній системі Ajax все під контролем. Ви можете керувати системою безпеки Ajax навіть за тисячі кілометрів від дому. До того ж, сигналізації Ajax приймають на пульт охорони по всій Україні. При тривозі охоронці приїжджають на об'єкт за лічені хвилини, щоб усунути небезпеку.

Ajax Systems на ринку з 2011 року. Сьогодні це міжнародна компанія, яка продає системи безпеки в більш ніж 90 країн світу.

Замовляйте бездротову систему безпеки Ajax у офіційного дилера КШД" Мегабайт " в Слов'янську.