Жорсткі диски є базовою деталлю наших комп'ютерів, на якому ми зберігаємо сімейні альбоми, музику, робочі документи, електронну пошту і т.д. дуже важливо навчитися розпізнавати попереджувальні помилки, для того щоб зберегти ваші важливі дані які в подальшому можуть бути не відновлені ні за яку ціну.

Причинами механічних поломок є раптові відключення електроенергії або різкі перепади напруги, але завдяки використанню безперебійного живлення можливо добитися продовження терміну служби

Причиною програмних несправностей є дії самих користувачів. 

Вони можуть бути пов'язані із зараженням ПК комп'ютерним вірусом, щоб уникнути програмних збоїв в роботі жорсткого диска, рекомендується не вимикати комп'ютер натисканням кнопки живлення на ПК або висмикувати з розетки. Це може привести не тільки до збою в програмній частині, але навіть і до механічних несправностей. .Якщо під час роботи диска чуються тріск і клацання, краще відразу віднести його в сервісний центр на ремонт.

Наш сервісний центр "Мегабайт" надає будь-які послуги з несправностей комп'ютера або ноутбука, а наші досвідчені фахівці допоможуть Вам з вирішенням будь-якої проблеми.


З усіх питань звертайтесь за номером телефону: +38(050)-503-81-03
Наша адреса: м.Слов’янськ, вул. Банківська 56.